У наш час стало дуже популярно купувати речі в інтернет-магазинах. От і я придбала собі через сайт одного із інтернет-магазинів тепле зимове пальто, а коли отримала його, зрозуміла, що воно не відповідає опису та й затісне на мене. Чи можу я відіслати придбане мною пальто і повернути собі заплачені за нього гроші?

В своєму листі Ви, на жаль, не вказуєте гарантійні умови, які надає конкретний інтернет-магазин на товар, придбаний у нього. Утім, можна сказати, що на даний випадок поширюється дія Закону України “Про захист прав споживачів”, який надає Вам право протягом 14 днів з моменту отримання товару неналежної якості вимагати розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми або вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар (ст. 8 закону). Деякі інтернет-магазини надсилають товар одразу з бланком повернення, в якому треба вказати причину повернення і номер рахунку, на який будуть перераховані сплачені Вами кошти. До бланку додаються ксерокопії паспорту громадянина України та копія довідки про Ваш ідентифікаційний код. Якщо ви такого бланку не отримали — зв'яжіться з інтернет-магазином і поцікавтеся, як ліпше повернути придбаний Вами товар. Зазначаю також, що поверненню підлягають тільки ті кошти, які сплачені Вами безпосередньо за придбану річ. Кошти, сплачені за обробку Вашого замовлення, за поштову чи кур'єрську доставку, поверненню не підлягають.

 

Переглянути всі консультації
Новини компанії
02 Липня 2014
З 1 липня 2014 року  набули зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" в частині оподаткування доходів фізичних осіб (ПДФО). Так відповідно до внесених змін фактично...
Детальніше
17 Січня 2014
Через рік після набрання чинності Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212- VI) , Вищий господарський суд України опублікував зміни і доповнення до Інформаційного листа Вищого господарського суду...
Детальніше
Консультації

Чи можливо продовжити відпустку по догляду за дитиною до досягнення дитиною 6 років?

Детальніше

У нашому магазині працівник, що займає посаду продавця-консультанта вкрав товарно-матеріальні цінності, у зв’язку із чим ми звернулися до міліції, внаслідок чого було порушено кримінальні справу, а працівника затримано. На даний час триває судовий розгляд кримінальної справи. Чи можливо звільнити такого працівника, адже він вчинив розкрадання майна власника та на роботу не ходить?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"- ВАТ "Авіокомпания "Авіалінії УКраїни" 17 травня 2011 року нашими адвокатами було підготовлено та подано позов до Господарського суду Київської області з метою захисту порушеного права Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” внаслідок незаконних дій Відкритого акціонерного товариства...
Детальніше
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Киев" оскарження податкових повидомлень ДПІ Адвокатська група України представила інтереси ТОВ «ЄТС-Київ», під час оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, винесених ДПІ у Дніпровському районі м.Києва, яким компанії було визначено грошове зобов’язання на загальну суму 5 450 761,00 грн. Податкові...
Детальніше