Доброго дня, я працюю на підприємстві та маю п'ятирічну дитину. Чи можу я взяти додаткову відпустку у поточному році, якщо основна вже використана?

Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей, у відповідності до ст. 19 Закону України № 504 надається жінці, яка має двух та більше дітей у віці до п'ятнадцяти років або дитину інваліда (у цьому випадку до 18 років), або ж особі, яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері. Такий вид відпустки надається на підставі заяви, свідоцтв про народження дітей, довідки медичного закладу (у разі, якщо дитина інвалід) та інших документів, які підтверджують право на отримання такої відпустки, в подальшому оформлюється наказом керівника. У вашому випадку, підстави на отримання додаткової відпустки відсутні.

Переглянути всі консультації
Новини компанії
15 Листопада 2006
Адвокатською групою України укладений довгостроковий договір про надання юридичних послуг з однією з провідних будівельних компаній України ТОВ "Житло-Буд". Даний договір передбачає, що Адвокатська група України буде виступати юридичним радником ТОВ "Житло-Буд" у всіх питаннях, що вимагають...
Детальніше
05 Травня 2007
ТОВ “Адвокатська група України” отримало нагороду за високу якість юридичних послуг в рамках І міжнародної спеціалізованої виставки-форуму “Юриспруденція 2007”
Детальніше
Консультації

У нашому магазині працівник, що займає посаду продавця-консультанта вкрав товарно-матеріальні цінності, у зв’язку із чим ми звернулися до міліції, внаслідок чого було порушено кримінальні справу, а працівника затримано. На даний час триває судовий розгляд кримінальної справи. Чи можливо звільнити такого працівника, адже він вчинив розкрадання майна власника та на роботу не ходить?

Детальніше

Наша благодійна організація, створена в організаційно-правовій формі фундації, існує вже більше ніж 7 років. За цей час нами було успішно реалізовано велику кількість благодійних програм і проектів. Ми надаємо благодійну допомогу по всій території Львівської області і плануємо продовжувати цю діяльність й надалі. У зв'язку з розширенням діяльності виникла необхідність внести зміни до Статуту нашої організації та привести його у відповідність до вимог чинного законодавства України. У який строк ми повідомляємо реєструючі органи про такі зміни і які документи подаємо для цього?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ТОВ "Агробудпереробка ЛТД" повернення майна В грудні 2009 року Адвокатська група України представила інтереси ТОВ “Агробудпереробка ЛТД” у господарській справі про повернення майна. Так, 16 квітня 2008 року між ТОВ “Агробудпереробка ЛТД” в особі ліквідатора, арбітражного керуючого та ЗАТ “Надбання”, в...
Детальніше
Клієнт:
Служба автомобільних доріг у Київській області - оскарження акту перевірки КРУ Контрольно-ревізійним управлінням Київської області проведено планову перевірку фінансово господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Київській області за період з 01.06.2008 року по 31.03.2010 року. За результатами перевірки Контрольно-ревізійним управлінням направлено вимогу від...
Детальніше