Добрий день! У магазині одягу я придбала сорочку для чоловіка, при цьому на касі у продавця з'ясувала, чи можливо буде повернути товар, у разі, якщо він не підійде за розміром, отримала позитивну відповідь, проте, коли наступного дня прийшла аби повернути піджак продавчиня відмовилась приймати сорочку. Як я можу повернути придбаний товар? Дякую!

Вказане Вами питання регулює Закон України “Про захист прав споживачів”, а також згідно ст. 707 Цивільного кодексу України, покупець має право протягом чотирнадцяти днів з моменту передання йому не продовольчого товару належної якості, якщо триваліший строк не оголошений продавцем, обміняти його у місці купівлі або інших місцях, оголошених продавцем, на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, комплектації тощо. У разі виявлення різниці в ціні покупець проводить необхідний перерахунок з продавцем.
Якщо у продавця немає необхідного для обміну товару, покупець має право повернути придбаний товар продавцеві та одержати сплачену за нього грошову суму.
Вимога покупця про обмін або повернення товару підлягає задоволенню, якщо товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості та за наявності доказів придбання товару у цього продавця.
Тому, Ви можете вимагати від продавця заміну товару або ж повернення грошей на підставі вищезазначеного, якщо від дня покупки товару пройшло не більше 14 днів і на товарі не має слідів експлуатації, збережена цілісність упаковки, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отриманні від продавця документи (чеки, гарантійні талони, інструкція з експлуатації).

Переглянути всі консультації
Новини компанії
17 Січня 2014
Через рік після набрання чинності Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212- VI) , Вищий господарський суд України опублікував зміни і доповнення до Інформаційного листа Вищого господарського суду...
Детальніше
30 Березня 2011
30 березная 2011 року директор Адвокатської групи України Володимир Шахрай на запрошення Німецького фонду міжнародного правового співробітництва прийняв участь в роботі офіційної делегації комітету з питань правової політики Верховної Ради України у Берліні  До складу Української...
Детальніше
Консультації

Добрий день! Моя сім'я — я, чоловік та малолітній син — 6 місяців, проживаємо разом із батьками чоловіка у двокімнатній квартирі. Чоловік має прописку у цьому житлі, я ж не зареєстрована у цій квартирі, коли постало питання з пропискою дитини, батьки чоловіка відмовили реєструвати дитину на своїй площі. Чи можу я все ж таки прописати дитину у цій квартирі?

Детальніше

Представництво іноземної компанії в Україні бажає оформити на роботу іноземця. Які документи і куди потрібно подавати для дотримання законного порядку при такому оформленні?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
Державне підприємство "Міжнародний аеропорт" Бориспіль "- Бориспільська об'єднана ДПІ Адвокатська група України представила інтереси Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" в Київському окружному адміністративному суді у справі за позовом до Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції про стягнення з Державного бюджету України заборгованості по ПДВ...
Детальніше
Клієнт:
Державне підприємство Міжнародній аеропорт "Бориспіль" Адвокатська група України виграла тендер на надання юридичних послуг Державному підприємству "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у 2009 році.
Детальніше