На адресу нашої організації надійшов лист від начальника районного управління МВС України у м. Києві про надання документів (серед них копії установчих документів, копії певних видів договорів та інше). При цьому у змісті отриманого листа не вказано підстав для отримання цих документів, а також на самому листі не поставлено круглу печатку, а лише підписано начальником. Як реагувати на такий лист?

Доцільно надіслати відповідь на отриманий лист, у якому посилаючись на чинне законодавство обґрунтувати свою відмову у наданні затребуваних документів, оскільки як вбачається з вашого питання, в листі не вказано чітких підстав для надання вами документів, а також не проставлена печатка. З огляду на це, варто звернути увагу на те, що підпунктом 4.6.1. розділу 4 Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17 жовтня 1997 року № 1153 встановлено: «4.6.1. Засвідчення документів здійснюється шляхом їх підписання, затвердження та проставлення печатки». Надісланий Вами лист не відповідає вищенаведеній нормі, зазначеній у Постанові КМУ від 17 жовтня 1997 року № 1153.
У відповідності із п. 17 ст. 11 Закону України «Про міліцію», на який Ви посилаєтесь у листі йдеться про отримання від підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності й об’єднань громадян на письмовий запит відомостей, необхідних у справах про злочини, які знаходяться у провадженні міліції. Тому підстави для витребування наведених у переліку листа документів відсутні.

Переглянути всі консультації
Новини компанії
04 Квітня 2013
У Верховній Раді Ураїни зареєстровано проект Закону "Про внесення змін до податкогово кодексу України" від 01.04.2013 N 2672, яким пропонується встановити екологічний податок за розміщення твердих відходів. Податок, що справлятиметься за розміщення твердих побутових відходів...
Детальніше
23 Квітня 2013
Верховною Радою України 16 квітня 2013 року прийнято за основу та в цілому  проектом Закону України від 18.02.2013 р. № 2313 “Про внесення доповнень до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", автором якого виступив народний депута України  Ігор...
Детальніше
Консультації

Підприємство ліквідовується за ініціативи власника, чи обов'язково проводити інвентаризацію майна такого підприємства?

Детальніше

Доброго дня, ми отримали витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій по нашому підприємству та побачили, що в ньому зазначено, що відомості про наше підприємство не підтверджені, яким чином необхідно підтверджувати відомості про юридичну особу та які наслідки не проведення такого підтвердження?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ТОВ "Агробудпереробка ЛТД" повернення майна В грудні 2009 року Адвокатська група України представила інтереси ТОВ “Агробудпереробка ЛТД” у господарській справі про повернення майна. Так, 16 квітня 2008 року між ТОВ “Агробудпереробка ЛТД” в особі ліквідатора, арбітражного керуючого та ЗАТ “Надбання”, в...
Детальніше
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Київ" Наші адвоката успішно представили інтереси ТОВ "Єдина Торгова Система - Київ" у господарському суді Луганської області в суперечці з Підприємством з 100% Іноземними Інвестиціями " ІнтерГазСінтез " про визнання недійсним договору купівлі -продажу. Так , Позивач ПІІ " ІнтерГазСінтез " звернулося...
Детальніше