Наше підприємство змінило юридичну адресу, отримані свідоцтва про реєстрацію баз персональних даних містять стару адресу, як і у які строки необхідно замінити ці свідоцтва?

Відповідно до п. 6.ст. 9.Закону України «Про захист персональних даних» про кожну зміну щодо володільця та розпорядників бази персональних даних, місцезнаходження бази володілець бази персональних даних зобов'язаний не пізніш як протягом 10 робочих днів з дня настання такої зміни повідомляти ДСЗПД шляхом подання заяви про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних. Для цього необхідно надіслати на адресу Державної служби захисту персональних даних заяву встановленого зразка.

 

Переглянути всі консультації
Новини компанії
24 Квітня 2013
У Верховній Раді України 22.04.2013 року зареєстровано проект нового Трудового кодексу  України, ініціаторами якого є народні депутати України, члени фракції партії Регіонів Стоян Олександр Миколайович та Сухий Ярослав Михайлович. Новий...
Детальніше
25 Лютого 2014
Міжнародний кримінальний суд діє, що на підставі Римського статуту уповноважений здійснювати юрисдикцію стосовно осіб, відповідальних за найбільш серйозні злочини, що викликають стурбованість міжнародної спільноти та доповнює національні системи кримінального правосуддя - стаття 1 Римського статуту.
Детальніше
Консультації

Наша благодійна організація, створена в організаційно-правовій формі фундації, існує вже більше ніж 7 років. За цей час нами було успішно реалізовано велику кількість благодійних програм і проектів. Ми надаємо благодійну допомогу по всій території Львівської області і плануємо продовжувати цю діяльність й надалі. У зв'язку з розширенням діяльності виникла необхідність внести зміни до Статуту нашої організації та привести його у відповідність до вимог чинного законодавства України. У який строк ми повідомляємо реєструючі органи про такі зміни і які документи подаємо для цього?

Детальніше

Вже тривалий час я працюю та проживаю в Італії, проте маю дружину та трирічного сина в Україні. Маю намір подати до суду заяву про розлучення і хотів би укласти договір з юристом для представлення моїх інтересів у суді. Чи буде можливо, щоб під час судового процесу з розлучення був присутній мій представник, а не я особисто. Дякую.

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Киев" оскарження податкових повидомлень ДПІ Адвокатська група України представила інтереси ТОВ «ЄТС-Київ», під час оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, винесених ДПІ у Дніпровському районі м.Києва, яким компанії було визначено грошове зобов’язання на загальну суму 5 450 761,00 грн. Податкові...
Детальніше
Клієнт:
ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"- ВАТ "Авіокомпания "Авіалінії УКраїни" 17 травня 2011 року нашими адвокатами було підготовлено та подано позов до Господарського суду Київської області з метою захисту порушеного права Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” внаслідок незаконних дій Відкритого акціонерного товариства...
Детальніше