У нашому магазині працівник, що займає посаду продавця-консультанта вкрав товарно-матеріальні цінності, у зв’язку із чим ми звернулися до міліції, внаслідок чого було порушено кримінальні справу, а працівника затримано. На даний час триває судовий розгляд кримінальної справи. Чи можливо звільнити такого працівника, адже він вчинив розкрадання майна власника та на роботу не ходить?

Відповідно до п. 8 ст. 40 Кодексу Законів про працю України допускається звільнення працівника з ініціативи роботодавця у разі вчинення за місцем роботи розкрадання (в тому числі дрібного) майна власника, встановленого вироком суду, що набрав законної сили, чи постановою органу, до компетенції якого входить накладення адміністративного стягнення або застосування заходів громадського впливу.
Тому звільнити працівника ви зможете тільки після того як буде встановлено вироком суду, що працівник здійснив розкрадання, а вирок суду набрав законної сили. Відповідно до ч. 1 ч.2 532 Кримінального процесуального кодексу України вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом (30-денного строку), якщо таку скаргу не було подано. Якщо апеляційну скаргу було подано, то вирок суду, якщо його не було скасовано, набирає законної сили  прийняттям  рішення судом апеляційної інстанції.

Переглянути всі консультації
Новини компанії
25 Квітня 2014
5 квітня 2014 постановою Центральної виборчої комісії України № 366 директор ТОВ "Адвокатська група України" Володимир Шахрай був зареєстрований довіреною особою кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича по 105 та 110 виборчих округах з центрами, які знаходяться у м....
Детальніше
17 Січня 2014
Через рік після набрання чинності Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212- VI) , Вищий господарський суд України опублікував зміни і доповнення до Інформаційного листа Вищого господарського суду...
Детальніше
Консультації

Доброго дня! Я маю намір позичити родичеві грошову суму у розмірі 10 000 грн. Як краще з юридичної точки зору оформити передачу коштів? Чи буде достатньо лише розписки від позичальника? Дякую.

Детальніше

Наша всеукраїнська громадська організація екологічного спрямування діє вже більше восьми років. З 1 січня 2013 року набув чинності новий Закон України “Про громадські об'єднання”. Чи потрібно нам буде проводити перереєстрацію громадської організації і який строк надається для цього?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
Служба автомобільних доріг у Київській області - оскарження акту перевірки КРУ Контрольно-ревізійним управлінням Київської області проведено планову перевірку фінансово господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Київській області за період з 01.06.2008 року по 31.03.2010 року. За результатами перевірки Контрольно-ревізійним управлінням направлено вимогу від...
Детальніше
Клієнт:
Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Адвокатська група України в 2010 році вступила в справу про банкрутство ТОВ «Українсько-Середземноморські авіалінії» на стороні кредитора Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Участь у справі про банкрутство нами було розпочато вже після...
Детальніше