Доброго дня, ми отримали витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій по нашому підприємству та побачили, що в ньому зазначено, що відомості про наше підприємство не підтверджені, яким чином необхідно підтверджувати відомості про юридичну особу та які наслідки не проведення такого підтвердження?

Відповідно до ст. 19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу. У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. 

 Не підтвердження відомостей про юридичну особу відповідно до пп. ж) п.184.1 ст. 184 ПК є підставою для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість. З дати такого анулювання відповідна юридична особа не тільки позбавляється права виписувати податкові накладні та відносити суми ПДВ до податкового кредиту, а й відповідно до п. 184.7 ст. 184 ПК України зобов'язана визначити розмір ПДВ (виходячи із звичайної ціни) та сплатити такий податок за всіма не використаними в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності товарами/послугами, необоротними активами, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту.

Переглянути всі консультації
Новини компанії
02 Липня 2014
З 1 липня 2014 року  набули зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" в частині оподаткування доходів фізичних осіб (ПДФО). Так відповідно до внесених змін фактично...
Детальніше
15 Квітня 2013
15.04.2013 року набрала чинності постанова КМ України № 111 від 11.02.2013 року, згідно якої внесено зміни до Правил дорожнього руху, затверджених постановою КМ України від 10.10.2001 року № 1306. Так, зокрема нововеденням стало те, що...
Детальніше
Консультації

Чи можливо продовжити відпустку по догляду за дитиною до досягнення дитиною 6 років?

Детальніше

Доброго дня! Я планую подорож до Китаю і маю намір здійснити закупку речей для особистого вжитку та користування. Щоб уникнути проблем на митниці, підкажіть, які є обмеження по кількості та вартості товарів, що ввозяться в Україну.

Детальніше
Проекти
Клієнт:
Державне підприємство Міжнародній аеропорт "Бориспіль" Адвокатська група України виграла тендер на надання юридичних послуг Державному підприємству "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у 2009 році.
Детальніше
Клієнт:
Державне підприємство "Міжнародний аеропорт" Бориспіль "- Бориспільська об'єднана ДПІ Адвокатська група України представила інтереси Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" в Київському окружному адміністративному суді у справі за позовом до Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції про стягнення з Державного бюджету України заборгованості по ПДВ...
Детальніше