Яку допомогу я буду отримувати при народжені дитини та як мені її оформити?

Виплати при народженні дитини у відповідності до Державного бюджету на 2013 рік встановлено у таких розмірах:  першу дитину — 29 310 грн. (27 460 грн. у 2012 році); на другу дитину — 58 620 грн.(54 920 грн. у 2012 році); на третю і наступну дитину — 117 240 грн. (109840 грн. в 2012 році).

 З метою отримання допомоги при народженні дитини необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення по місцю проживання (реєстрації). Відповідні виплати призначаються батькам або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною.

Для оформлення допомоги Вам необхідно подати наступні документи: паспорт або інший документ, який підтверджує особу; заява (її вам нададуть для заповнення безпосередньо у відділі соціального захисту населення), форма якої затверджена Наказом Міністерства праці та соціальної політики від 08.06.2006 року № 215 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги”; копія свідоцтва про народження дитини; витяг з Державного реєстру актів громадянського стану про народження дитини для виплати допомоги у зв’язку з її народженням — надається при отриманні свідоцтва про народження дитини у відділі реєстрації актів громадянського стану; копія рішення про усиновлення, опіки – подається лише опікунами; довідка про склад сім'ї.


Переглянути всі консультації
Новини компанії
24 Квітня 2013
У Верховній Раді України 22.04.2013 року зареєстровано проект нового Трудового кодексу  України, ініціаторами якого є народні депутати України, члени фракції партії Регіонів Стоян Олександр Миколайович та Сухий Ярослав Михайлович. Новий...
Детальніше
25 Лютого 2014
Міжнародний кримінальний суд діє, що на підставі Римського статуту уповноважений здійснювати юрисдикцію стосовно осіб, відповідальних за найбільш серйозні злочини, що викликають стурбованість міжнародної спільноти та доповнює національні системи кримінального правосуддя - стаття 1 Римського статуту.
Детальніше
Консультації

Добрий день! У магазині одягу я придбала сорочку для чоловіка, при цьому на касі у продавця з'ясувала, чи можливо буде повернути товар, у разі, якщо він не підійде за розміром, отримала позитивну відповідь, проте, коли наступного дня прийшла аби повернути піджак продавчиня відмовилась приймати сорочку. Як я можу повернути придбаний товар? Дякую!

Детальніше

У нашому магазині працівник, що займає посаду продавця-консультанта вкрав товарно-матеріальні цінності, у зв’язку із чим ми звернулися до міліції, внаслідок чого було порушено кримінальні справу, а працівника затримано. На даний час триває судовий розгляд кримінальної справи. Чи можливо звільнити такого працівника, адже він вчинив розкрадання майна власника та на роботу не ходить?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
Державне підприємство Міжнародній аеропорт "Бориспіль" Адвокатська група України виграла тендер на надання юридичних послуг Державному підприємству "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у 2009 році.
Детальніше
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Киев" оскарження податкових повидомлень ДПІ Адвокатська група України представила інтереси ТОВ «ЄТС-Київ», під час оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, винесених ДПІ у Дніпровському районі м.Києва, яким компанії було визначено грошове зобов’язання на загальну суму 5 450 761,00 грн. Податкові...
Детальніше