Що таке податкова соціальна пільга і як її оформити ?

податкова соціальна пільга

Податкова соціальна пільга - це права платника податку на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги, тобто це встановлена законодавства сума коштів, які робітник отримує як заробітну плату та з якої не стягується податок на доходи фізичних осіб.

Детальніше
Активістів та учасників Майдану будуть залякувати значними штрафами та арештами,

Сьогодні коли вся спільнота чекала яким чином розв'яжеться епопея з прийняттям Державної бюджету України на 2014 рік, влада під шумок прийняла  закон щодо посилення відповідальності за проведення протестних заходів та посилення захисту праціників суду та правоохоронних органів. Мова йде про прийняття за основу та в цілому законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян".

Детальніше
Адвокат Луценко назвал Генпрокуратуру политической инквизицией

Адвокат министра внутренних дел Украины Юрия Луценко Юрий Мартыненко считает, что Генеральная прокуратура грубо нарушает уголовно-процессуальное законодательство в деле его подзащитного, и это дело не имеет судебной перспективы.

Детальніше
Адвокат: новый УПК дает прекрасные варианты ухода от уголовной ответственности

Наша власть преподносит этот кодекс как очень демократичный. Я все-таки склоняюсь к тому, что этот кодекс уже привел нас к полицейскому государству". Так адвокат, заслуженный юрист Украины Юрий Мартыненко ответил на вопрос издания Новости Украины – From-UA о том, куда ведет Украину новый Уголовный кодекс – к демократии или в полицейское государство.

Детальніше
Адвокатская группа Украины: Нарушение закона «О защите персональных данных» может привести к штрафу 17 тысяч гривен

Закон Украины «О защите персональных данных», вступивший в силу 1 января 2011 года и призванный защищать права человека в отношении личной жизни, карьеры, семьи и здоровья, создаст немало «хлопот» предпринимателям, которые так или иначе владеют базами персональных данных.

Детальніше
Безжалостный исполнительный сбор

О законодательных новациях Закона Украины «Об исполнительном производстве» и последствиях их практического применения
Константин Яли
Специально для «Юридической практики»

В значительной мере степень восстановления нарушенного права в итоге зависит от работы исполнительной службы. При таких условиях фигура и роль государственного исполнителя (госисполнителя) становятся столь же значимыми, как и роль самого суда.

Детальніше
В Севастополе суд вынес приговор по делу Артура Степанянца, которого подозревали в шпионаже. Защита Артура Степаняна была осуществлена адвокатом Владимиром Колибиденко.

Суд Севастополя вынес решение по делу Артура Степанянца. Гражданин России заместитель директора филиала российского завода пытался купить российское же оборудование и был обвинен в шпионаже в пользу нашей страны. Украинские следователи более 2 лет пытались представить доказательства, но в итоге, как сказал судья, все их обвинения были основаны "на предположениях".

Детальніше
В Україні затверджено новий порядок міжнародного стягнення аліментів на дітей та інші види сімейного утримання

Законом України № 26-VII від 11 січня 2013 року Верховна Рада України ратифікувала, підписану 23 листопада 2007 року у м. Гаазі, Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання, а саме:стягнення утримання з батьків на утримання дітей, з повнолітніх дітей утримання на непрацездатних батьків, повнолітніх внуків, правнуків на непрацездатну бабу, діда. Повідомила адвокат ТОВ “Адвокатська група України”, Юлія Павлів.

Детальніше
Відеоконференція у судах: пришвидшення справи, чи засіб маніпулювання?

Депутати хочуть змусити суди встановити відеозв’язок. Це робиться для того аби свідок не їхав в суд за тисячі кілометрів від місця проживання.

Суди просять вийти на зв’язок із народом. Система відеоконференції має пришвидшити розгляд справи. Аби свідок не витрачав свій гроші, час і не їхав за сотні кілометрів, його можуть вислухати в місцевому суді, а за допомогою відеозв’язку почути в суді іншого міста.

Детальніше
Питання вдосконалення законодавства про адвокатуру обговорили члени делегації Комітету Верховної Ради з питань правової політики у Берліні, де вони перебувають на запрошення Німецького фонду міжнародного правового співробітництва

До складу делегації входять секретар Комітету Володимир Толстенко, голова підкомітету Владислав Забарський, заступник керівника секретаріату Ігор Ткаченко, голова адвокатського об´єднання "Українська правозахисна фундація" Володимир Шахрай. В обговоренні взяли участь керуючий справами Федеральної палати адвокатів доктор Вольфганг Айхеле, голова Федеральної палати адвокатів з питань професійного регулювання адвокатської діяльності доктор Хеннінг Хюбнер, керуюча справами Німецької спілки адвокатів Нігар Хосан-Агаї, представники Німецького інституту адвокатури і Федеральної палати адвокатури.

Детальніше
Гримаса самоуправления. Итоги выборов Совета адвокатов Украины

Заявляя о необходимости повысить авторитет адвокатуры, наши новые боссы придумывают новые рычаги, чтобы ограничить нашу свободу. За наши же деньги

Детальніше
Правоохранительная деятельность не выдерживает экспертизы?

Незаконные судебные решения и противоправные действия отдельных сотрудников прокуратуры, отсутствие на них надлежащей реакции должностных лиц государства порождает правовой нигилизм среди граждан Украины и подрывает доверие народа к власти. Детальный анализ жалоб, решений судей и должностных лиц органов прокуратуры дает все основания утверждать, что уровень коррупции в правоохранительных органах и судебной системе Одесской области дошел до критической черты.

Детальніше
За получение взятки задержан заместитель главы правления «Союзпечати»

В Киеве по подозрению в получении 25 тысяч долларов взятки был задержан заместитель председателя правления ОАО «Агентство Союзпечать» Александр Бабанский. Об этом сообщил информированный источник в правоохранительных органах.

В то же время адвокат Бабанского Юрий Мартыненко назвал эту информацию и сам факт задержания спланированной акцией, указав, что в служебном кабинете его подзащитного было найдено и изъято 25 тысяч гривен, которые хранились в полиэтиленовом пакете и были помечены специальной краской.

Детальніше
Повторні вибори або як провалити вибори не розпочавши їх ?

5 червня цього року у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223.

Авторами цього законопроекту виступили народні депутати від Партії регіонів та Комуністичної партії України члени Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а саме Жванія Д.В. (Партія регіонів), Близнюк А.М. (Партія регіонів), Михайленко О.Д. (КПУ), Парасків О.Д. (партія регіонів), Буховець О.Ю. (КПУ), Карташов Є.Г. (Партія регіонів), Добкін Д.М. (партія регіонів), Пехов В.А. (Партія регіонів), Дудка О.І. (Партія регіонів).

Детальніше
Підприємця зможуть перевіряти навіть після припинення діяльності

У парламенті зареєстровано два законопроекти (№ 2409 та № 2410), які насамперед стосуються перевірок фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників.

Про це заявив адвокат, директор ТОВ "Адвокатська група України" Володимир Шахрай.

Детальніше
Новини компанії
18 Квітня 2013
Українцям доведеться сплачувати новий податок на нерухоме майно, який вступив в силу з 1 січня 2013 року. Відтепер власникам нерухомості, в залежності від розміру житлової площі будуть застосовуватись наступні ставки податку: 
Детальніше
05 Червня 2013
  5 червня цього року у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223.  
Детальніше
Консультації

Нещодавно на підприємстві, де я працюю, через фінансові проблеми почалося скорочення штату працівників. Керівництво стверджує, що не може скоротити лише вагітних жінок і жінок, у яких діти менше 3 років. Невже це правда і я, скоріше за все, підпаду під це скорочення? Я одна виховую сина десяти років і мій заробіток — це єдиний дохід, який має наша сім'я.

Детальніше

Ми з дружиною прожили 12 років у шлюбі. Маємо двох неповнолітніх дітей: доньку (10 років) та сина (6 років). Рік тому ми розірвали шлюб. Я залишив своїй колишній дружині двокімнатну квартиру, будиночок у селі, не відмовляюсь від участі у вихованні дітей, підтримую їх матеріально і не відмовляюсь від участі у вихованні. Я також пропонував, щоб донька залишилася жити з моєю колишньою дружиною, а син проживав зі мною, оскільки хлопцю потрібно спілкуватися з батьком, мати чоловічий приклад і підтримку. Син згоден переїхати жити до мене, утім, моя колишня дружина категорично заперечує проти цього, оскільки вважає мене ініціатором розлучення. Мені всіляко забороняють спілкуватися з дітьми, підтримувати їх і допомагати. Яким чином можна вирішити цю ситуацію?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Киев" оскарження податкових повидомлень ДПІ Адвокатська група України представила інтереси ТОВ «ЄТС-Київ», під час оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, винесених ДПІ у Дніпровському районі м.Києва, яким компанії було визначено грошове зобов’язання на загальну суму 5 450 761,00 грн. Податкові...
Детальніше
Клієнт:
Державний міжнародний аеропорт "Бориспіль" Адвокатська група України виграла тендер на надання юридичних послуг Державному міжнародному аеропорту "Бориспіль" у 2008 році.
Детальніше